Domů » Kontakt, objednávky, ceník

Kontakt, objednávky, ceník

KONTAKT: h.sunny@seznam.cz

Děkuji Vám všem, kteří jste si mě pro fotografování vybrali. Děkuji Vám za Vaši důvěru a  za krásné chvíle, které jsem s Vámi při fotografování mohla prožít. Při focení jsem šťastná a věřím, že mé štěstí se často přelévá i do mých fotografií.

MÍSTA FOCENÍ: po celé ČR i v cizině.

FOCENÍ JÍDLA A FOOD STYLING: Fotím profesionálně pro reklamní účely. Jídlo dokážu naaranžovat dle Vašich přání s využitím dlouholetých zkušeností z gastro - produktové fotografie.

PORTRÉTY:
Ráda fotím v ateliéru, kde je hodně času a klidu na nalíčení, účesy i oblečení, dekorace i hudbu. Radost mi přináší udělat Vás ještě krásnějšími. Jsem šťastná, když můžu uskutečnit Vaše přání i sny a skrze mé fotky vyprávět Váš příběh a zachytit jedinečné a neopakovatelné okamžiky Vaší krásy a štěstí.
Venku fotím také ráda, je to zábava i potěšení. Někdy je tam víc šťávy a míň umělých póz. Víc atmosféry a často jedinečné světlo. Při focení si vždycky užijeme spoustu legrace.

Napište mi podrobně, jak, kde a kdy chcete být vyfoceni a já se Vám obratem ozvu. Ušiju Vám focení na míru, přesně podle Vašich přání i snů.

CENY: se odvíjejí dle dohody a přání, místa, času, náročnosti i následného zpracování.

VÝUKA FOTOGRAFOVÁNÍ: pořádám kurzy a workshopy, skupinové i individuální.
Děkuji všem, kteří se již zúčastnili, byly to nezapomenutelné chvíle. Naučili jsme se mnohem víc, než jsme čekali.


Galerie